LV / EN

Sākums Metodes Resursi Par mums Atsauksmes Kontakti

Novērtēšana organizācijās

360 grādu novērtēšanas modulis

Tieši 360 grādu novērtēšanu uzskata par precīzāko novērtēšanas metodi gadījumos, kad darba rezultātu tieši izmērīt nav iespējams vai ar to nepietiek. Tā ļauj gan salīdzināt vadoša darbinieka pašvērtējumu ar skatu no malas, gan līdzsvarot vadītāja, padoto darbinieku, kā arī kolēģu un, iespējams, klientu redzējumu. CreaTest 360 grādu vērtēšanas modulis nodrošina anonimitāti, iespēju pārskatīt vērtējamo darbinieku sarakstu, kā arī pārtraukt un turpināt vērtēšanu sev izdevīgā brīdī.

Kompetenču modeļu izstrāde atbilstoši amata specifikai

Lai novērtētu darbinieka profesionālo sagatavotību un uzvedību, ir nepieciešams pēc iespējas precīzi zināt, kas nosaka augstus rezultātus viņa amatā. Kompetenču pieeja ir detalizēts un pārbaudīts veids, kā to izdarīt. Tomēr būtiska ir pareizas procedūras ievērošana! Lai izstrādātie kompetenču modeļi darbotos, tiem ir jābūt pielāgotiem organizācijas īpašajai situācijai un, protams, izstrādātiem atbilstoši pārbaudītām metodēm.

Darbinieka psiholoģiskā portreta izveide

Ja vēlaties iegūt padziļinātu ieskatu sava darbinieka, amata pretendenta vai savā personīgajā personībā un profesionālajā piemērotībā - CreaTest speciālisti noorganizēs vispusīgu izpēti ar intervijām un psiholoģiskajiem testiem, kā arī sagatavos psiholoģisko atzinumu.

Konsultācijas darbinieku un amata pretendentu novērtēšanā

Sniedzam arī konsultācijas un ieteikumus, kā ar visaugstāko cenas un kvalitātes attiecību novērtēt darbiniekus un amata pretendentus dažādiem amatiem, ievērojot zināšanas par prognostisko validitāti un optimālu novērtēšanas procedūru.
© CreaTest, 2014