LV / EN

Sākums Metodes Resursi Par mums Atsauksmes Kontakti

Pētījumi

OKI™ - Organizācijas kultūras izpētes metodika

Organizācijas kultūra ir viens no būtiskākajiem faktoriem, kas nosaka organizācijas efektivitāti, biznesa rezultātus. OKI™ ir visaptveroša metode, kas ļauj novērtēt organizācijas kultūru 7 dimensijās un 21 apakšdimensijā. Tā ļauj izprast organizācijas un atsevišķu struktūrvienību stiprās un vājās puses, kā arī pilnveidot komunikācijas stratēģiju organizācijā un sagatavot pārmaiņu procesu. Vairāk informācijas

DeepBrain Motivation™ - Darba motivācijas novērtēšanas instruments

Organizācijai var būt atlasīti nevainojami darbinieki, tomēr rezultāts būs atkarīgs no tā, vai viņi būs motivēti izmantot savas spējas organizācijai nepieciešamajā virzienā. Darba motivācijas izpēte ļauj iegūt objektīvu novērtējumu tam, kas motivē organizācijas darbiniekus, kādi ir trūkumi un kādi uzlabojumi visefektīvāk uzlabotu darbinieku sniegumu.

Ad-hoc izpēte

CreaTest priekšrocība ir spēcīgs analītiskais potenciāls, kas lieliski noder nestandarta situācijās - un kurš uzņēmums gan nav nestandarta? Mums ir raksturīga dziļa izpratne par datiem un to struktūru, statistiskajām metodēm, kā arī ilggadīga pieredze to izmantošanā - nebūs viegli atrast līdzvērtīgus speciālistus Latvijā. Slēpto ietekmes faktoru noteikšana un analīze, kvantitatīvo un kvalitatīvo izpētes metožu priekšrocību un ierobežojumu pārzināšana ļauj izveidot tieši Jūsu uzņēmumam visatbilstošāko izpētes metodi, kā arī analizēt iegūtos datus dziļāk un daudzpusīgāk nekā to izdarīsiet saviem spēkiem.
© CreaTest, 2014