LV / EN

Sākums Metodes Resursi Par mums Atsauksmes Kontakti

Testi

Latvijas personības aptauja

Latvijas personības aptauja ir mūsdienīgs un pilnvērtīgs personības profila noteikšanas instruments. Tas ir izveidots 2014. gadā Latvijas Universitātē. Iegūtie rezultāti ir salīdzināmi ar NEO-PI-R un citiem mūsdienīgiem personības testiem. CreaTest piedāvā šī testa elektronisku aizpildīšanu ar automātisku rezultātu apstrādi un protokola sagatavošanu. Tests ir pieejams latviski, sagatavošanā ir testa krievu un angļu valodas versija.

LATIN-T intelekta tests

Klasiska tipa intelekta tests kandidātu un darbinieku novērtēšanai. Laika ierobežojums 12 minūtes, kopā 50 uzdevumi. Izstrādājot testu, ir ņemts vērā, lai tas būtu efektīvi lietojams testēšanai arī gadījumos, kad kandidātu intelekta līmenis ir ļoti augsts. Tas nosaka matemātisko, loģisko un verbālo intelektu, kā arī sniedz vispārējo intelekta līmeņa novērtējumu. Tests ir pieejams latviešu un krievu valodā, sagatavošanā testa angļu valodas versija.

Laika plānošanas tests

Laika plānošana ir viena no nozīmīgākajām atbildīga darbinieka spējām. Šis elektroniski aizpildāmais tests novērtē personas spēju plānot savu laiku, darboties saskaņā ar prioritātēm, prognozēt laika patēriņu, neatlikt darbu uz pēdējo brīdi, kā arī nekavēties detaļās. Tests novērtē arī to, cik godīgi persona to ir aizpildījusi. Testa aizpildīšana aizņem vidēji 7-12 minūtes. Tests ir pieejams latviešu un krievu valodā.

Problēmu risināšanas tests

Spēja risināt problēmas ir neatņemama jebkuram darbiniekam, jo neparedzētas situācijas rodas nepārtraukti. Šis elektroniski aizpildāmais tests novērtē personas spēju pamanīt problēmas, censties tās izprast, risināt, kā arī mācīties no savām kļūdām. Tests novērtē arī to, cik godīgi persona to ir aizpildījusi. Testa aizpildīšana aizņem vidēji 7-12 minūtes. Tests ir pieejams latviešu un krievu valodā.
Testa rezultātu protokola paraugs

Testu izstrāde

CreaTest ir vienīgā organizācija Latvijā, kura piedāvā izstrādāt pašiem savu korektu psiholoģisko testu, kuru izmantot darbinieku atlasei un/vai novērtēšanai. Testi tiek izstrādāti atbilstoši starptautiskajām testu izstrādes vadlīnijām un jaunākajām atziņām psihometrikā.
© CreaTest, 2014