LV / EN

Sākums Metodes Resursi Par mums Atsauksmes Kontakti

Rezultāti

Šeit ir sniegti daži piemēri dažiem CreaTest veiktajiem projektiem un sasniegtajiem rezultātiem.

1. gadījums "Visaptveroša organizācijas kultūras izpēte"
Lasīt vairāk

2. gadījums "Pilnvaru mazināšana"
. Lasīt vairāk

Atsauksmes

Accenture sadarbojas ar "CreaTest" vairāk kā piecu gadu garumā gan izpētē, gan testu veidošanā. Esam pārliecinājušies par augstu kompetenci un izpratni par datiem, kā arī gatavību pielāgoties uzņēmuma vajadzībām. Sadarbība ar "CreaTest" ir bijusi produktīva, pateicoties "CreaTest" ieinteresētībai un izpratnei par uzņēmuma vajadzībām, kā arī "CreaTest" kompetencei un zinātniski pamatotam risinājumu piedāvājumam.

Kopā ar "CreaTest" izstrādātos risinājumus turpinām izmantot savā ikdienas darbā.

Zanda Ārnava, Accenture Latvijas Filiāles Personāla nodaļas vadītāja


Ar Reini sadarbojamies vairāk par 3 gadiem. Mēs JCDecaux Latvija strādājam reklāmas vidē, kur nepieciešama augsta līmeņa komunikācijas speciālisti, kā arī atšķirīgām vakancēm stipri analītiski prāti ar augstu motivāciju. Reinis no piedāvātiem kandidātiem izcili atklāj potenciālo darba ņēmēju profilu, izanalizējot būtiskāko, kas nepieciešams mums - JCDecaux. Reiņa rekomendētie kandidāti pie mums darbā attaisno uz sevi liktās cerības. Noteikti iesaku Reini kā uzticamu un operatīvu sadarbības partneri.

Sintija Dragone, "JCDecaux Latvija" Pārdošanas daļas vadītāja


"CreaTest" izpētes procesa gaitā apliecināja savu profesionalitāti, pētījamā jautājuma izpratni un interesi par darba rezultātu. Esam gandarīti par paveikto darbu, jo tas ļāva apzināt problēmas, vēlmes un apdomāt soļus komandas stiprināšanai, kā arī darbinieku un bankas vērtību saskaņošanai. Darbs tika izpildīts noteiktajos termiņos.

Daiga Vaivode, AS "Norvik Banka" Personāla attīstības daļas vadītājaPaldies par mums veltīto laiku, novērtējam to, cik atbildīgi piegājāt datu analīzei aptaujā, lai atbildētu uz mūsu sākumā uzstādītajiem jautājumiem.

Agnese Lubgane, SIA "Lattelecom" Attīstības projektu vadītāja


Komanda un attiecības nenoliedzami ir veiksmīga biznesa pamatā. Un tas ir būtiski ne tikai uzņēmuma ietvaros, bet arī sadarbības partneru izvēlē. Gatavojoties personāla atlasei, jēgpilna konsultācija ir kā saruna ar labu draugu – patiesi ieinteresētu, sadzirdēt spējīgu, uz atrisinājumu vērstu personu, kas spēj pārliecinoši ieteikt ne vien labāko, bet arī piemērotāko. Tieši šādas konsultācijas sniedz CreaTest profesionāļi, kurus ieteiktu ikvienam, īpaši tiem (arī mazajiem) uzņēmumiem, kuri gatavojas savam nākamajam “izrāvienam”.

Jurita Krūma, digitālās aģentūras WWWOLF vadītāja


Ieviešot jaunu vadības sistēmu, rēķinājāmies ar to, ka darbinieku reakcija pret pārmaiņām var būt negatīva. Tāpēc meklējām profesionālu organizāciju psihologu, kurš novērtētu riskus un palīdzētu pārliecināt darbiniekus, ka jaunās sistēmas ieviešana ir arī viņu interesēs. Pateicoties Reinim Lazdam un viņa veiktajiem sagatavošanās darbiem, sistēmu izdevās ieviest pat vieglāk nekā bijām cerējuši.

Starptautisks īpašumu apsaimniekotājs, Latvijas nodaļa


Konsultācija kompānijā "Createst" sniedza man vairākus ieguvumus saistībā ar jautājumiem par karjeras izaugsmi. "Createst" pārstāvis ne tikai saprotami un izsmeļoši abildēja uz maniem jautājumiem, bet arī iztirzāja citus saistītus aspektus. Saruna noritēja nesteidzīgā, patīkamā gaisotnē. Jutos tā, ka konsultantam ir tiešām svarīgi sniegt padomus konkrēti man un konkrēti manā situācijā.
Bija interesanti un noderīgi izpildīt testu, kā arī iepazīties ar tā rezultātiem, kas ļāva sevi ieraudzīt no nedaudz cita skatu punkta. Noteikti iesaku izmantot kompānijas "Createst" piedāvātās iespējas un risinājumus, lai saņemtu atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem karjeras veidošanā.

Baiba Baumerte, Sandoz

© CreaTest, 2014