LV / EN

Sākums Metodes Resursi Par mums Atsauksmes Kontakti

Seminārs par izdegšanu privātpersonām

Publicēts: 30.05.2018

Organizāciju psihologs Reinis Lazda ielūdz piedalīties izglītojošā seminārā “IZDEGŠANA: kā no tās izvairīties un kā mazināt sekas”. 

Šis būs pirmais CreaTest rīkotais seminārs privātpersonām, kurā piedāvāts izprast vienu no aktuālākajām mūsdienu strādājošo un darba devēju problēmām: izdegšanas sindromu, laikus pamanīt tā draudus, lai palīdzētu sev un saviem tuviniekiem izvairīties no šī postošā stāvokļa, kas atņem enerģiju, radošumu un degsmi turpināt iesākto vai ķerties pie jaunu mērķu sasniegšanas. Tāpat tiks sniegti ieteikumi, kā rīkoties, ja ir aizdomas, ka izdegšana jau ir iestājusies. 

Būs iespēja arī ar psiholoģiska testa palīdzību novērtēt savu izdegšanas līmeni. 

 

Seminārs notiks 14. jūnijā plkst. 17.30 Birojnīcā, Berga bazārā, tā garums: 90 minūtes. Pēc semināra - laiks individuāliem jautājumiem. 

Reinis Lazda ir organizāciju psihologs, docents un pasniedzējs kopš 2007. gada; Latvijas Psihologu apvienības valdes priekšsēdētājs; dažādu publikāciju un semināru autors. Personīga iezīme: tieksme pēc zinātniskas precizitātes.

 

Dalības maksa seminārā: 15 €

Seminārā var piedalīties arī bez maksas, uzrakstot pamatojuma vēstuli. Kopā tiks piedāvātas 5 bezmaksas vietas dalībai seminārā.

 

Pieteikšanās: https://goo.gl/forms/XPtouGM85YJV8pCl2


Vecāki ieraksti...

© CreaTest, 2014